نقاشی

آموزش طراحی ، آموزش نقاشی

 انسان با نقاشی خودش را می شناسد، به تفکر می رود، با خلوتش آشتی می کند و از آن لذت می برد و به خودشناسی و مردم شناسی می رسد که تخلیه روحی و پیام رسانی فرهنگی، سیاسی، و شخصی را برای هنرمند در پی دارد.

نقاشی هنری است که هنرمند بعد از نظاره کردن به محیط و اشخاص پیرامونش و تلفیق آن با اندیشه و جهان بینی شخصی، معنا و مفهوم جدیدی را به تصویر می کشد. 

در این آموزشگاه ما در خدمت شما هستیم تا نقاشی و طراحی را به صورت مقدماتی و پیشرفته به شما آموزش دهیم. هدف ما بیان هنری شما بر اساس تجربه و سابقه ی فعالیت هنری ما در قالب آموزش جدی و در عین حال آزادی به موقع شما در کار است.

در شروع دوره ی آموزشی نقاشی ما تر جیح می دهیم که ابتدا اصول اولیه طراحی آموزش داده شود که دوره های طراحی را با طراحی فیگور زنده و مواقعی با طبیعت بی جان آغاز می کنیم و بعد از رسیدن به سطحی متوسط و قابل قبول از آن، تدریس نقاشی را با طبیعت بی جان و تکنیک رنگ روغن ادامه می دهیم که هر هنرجو را با توجه به علاقه مندی ها و روحیاتش در مسیر درست هدایت خواهیم کرد.

مدرس: استاد رضا خانی کارشناس رشته ی نقاشی با تجربه ی شرکت در نمایشگاه های معتبر به صورت انفرادی و گروهی، فعال در عرصه ی هنر معاصر و تدریس طراحی و نقاشی.

حضور گرم و صمیمانه ی نوآموزان و علاقه مندان به هنر نقاشی و طراحی را در این آموزشگاه ارج می نهیم.    

جهت اطلاع از شرایط کلاس های طراحی و نقاشی با ما تماس بگیرید . 

 و از گالری آثار نقاشی های هنرجویان در گالری پویا اندیش بازدید کنید. 

آموزش نقاشی ، آموزش نقاشی ، رنگ و روغن ، کنته ( زغال ) از مبتدی تا حرفه ایی در مرکز آموزش نقاشی پویا اندیش

دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: 
نقاشی مشاهده شده توسط Customers نقاشی - آموزش نقاشی ، آموزش نقاشی ، رنگ و روغن ، کنته ( زغال ) از مبتدی تا حرفه ایی در مرکز آموزش نقاشی پویا اندیش رتبه:4.9